Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej sazenic vinné révy

Prodej sazenic vinné révyProdej sazenic vinné révyPěstovat vlastní vinnou révu je v poslední době modní a trendy. Mnoho pěstitelů chce ochutnat hrozny z vlastní produkce a chce si vyzkoušet pěstování vinné révy. V našem zahradnictví si můžete vybrat z několika odrůd sazenic vinné révy. S výběrem vám pohohou pracovníci našeho zahradnictví.

Sazenice vinné révy

O tom, že jsou sazenice vinné révy v našem zahradnictví ve skvělé formě a že je o ně u nás před prodejem skvěle postaráno ukazuje i ten fakt, že některé sazenice mají hrozny již v okamžik kdy si je v našem zahradnictví vybíráte a kupujete.  Sazenice pravidelně kontrolujeme, ošetřujeme, přihnojujeme a zavlažujeme tak aby přesazení proběhlo bez problénu a ujalo se 100% sazenic.

Přijďte si k nám vybrat sazenice vinné révy do vaší zahrady. S výběrem vám při prodeji pomohou zahradníci , kteří vás rádi a ochotně obslouží a poradí vám jak sazenice správně zasadit a pečovat  ně.

Prodej sazenic vinné révy

Informace o odrůdách vinné révy ze kterých si můžete v našem zahradnictví vybrat se můžete informovat přímo v našem zahradnictví nebo popřípadě na telefonním čísle +420 606 089 530 nebo na emailu info@zahradnictví studenec.cz

Informace z našeho zahradnictví na email

Pokud chete získávat informace z našeho zahradnictví automaticky bez toho aby jste museli navštěvovat naše stránky, přihlaste se k odběru našich aktualit. Automaticky vždy když přidáme aktualitu do našeho webu příjde vám také na váš email. Z odběru aktualit se můžete kdykoliv odhlásit.

Přijďte do našeho zahradnictví  a vyberte si rostliny, hnojiva, chemické prostředky k ochraně rostlin, zahradní nářadí, zavlažovací systémy a například i pečící grilovací kameny.

Zahradnictví Studenec – kde nás najdete

Naše zahradnictví najdete mezi vlakovým nádražím Studenec a  prodejnou zemědělské techniky John Deere a čerpací stanicí pohonných hmot  UNICORN.

Sazenice vinné révy Prodej sazenic vinné révy, zahradnictví Studenec Sazenice vinné révy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů