Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej sazenic vinné révy

Prodej sazenic vinné révyProdej sazenic vinné révyPěstovat vlastní vinnou révu je v poslední době modní a trendy. Mnoho pěstitelů chce ochutnat hrozny z vlastní produkce a chce si vyzkoušet pěstování vinné révy. V našem zahradnictví si můžete vybrat z několika odrůd sazenic vinné révy. S výběrem vám pohohou pracovníci našeho zahradnictví.

Sazenice vinné révy

O tom, že jsou sazenice vinné révy v našem zahradnictví ve skvělé formě a že je o ně u nás před prodejem skvěle postaráno ukazuje i ten fakt, že některé sazenice mají hrozny již v okamžik kdy si je v našem zahradnictví vybíráte a kupujete.  Sazenice pravidelně kontrolujeme, ošetřujeme, přihnojujeme a zavlažujeme tak aby přesazení proběhlo bez problénu a ujalo se 100% sazenic.

Přijďte si k nám vybrat sazenice vinné révy do vaší zahrady. S výběrem vám při prodeji pomohou zahradníci , kteří vás rádi a ochotně obslouží a poradí vám jak sazenice správně zasadit a pečovat  ně.

Prodej sazenic vinné révy

Informace o odrůdách vinné révy ze kterých si můžete v našem zahradnictví vybrat se můžete informovat přímo v našem zahradnictví nebo popřípadě na telefonním čísle +420 606 089 530 nebo na emailu info@zahradnictví studenec.cz

Informace z našeho zahradnictví na email

Pokud chete získávat informace z našeho zahradnictví automaticky bez toho aby jste museli navštěvovat naše stránky, přihlaste se k odběru našich aktualit. Automaticky vždy když přidáme aktualitu do našeho webu příjde vám také na váš email. Z odběru aktualit se můžete kdykoliv odhlásit.

Přijďte do našeho zahradnictví  a vyberte si rostliny, hnojiva, chemické prostředky k ochraně rostlin, zahradní nářadí, zavlažovací systémy a například i pečící grilovací kameny.

Zahradnictví Studenec – kde nás najdete

Naše zahradnictví najdete mezi vlakovým nádražím Studenec a  prodejnou zemědělské techniky John Deere a čerpací stanicí pohonných hmot  UNICORN.

Sazenice vinné révy Prodej sazenic vinné révy, zahradnictví Studenec Sazenice vinné révy


Komentáře


 • 10. 10. 2023 20:20
  Stanislav Zbranek
  Kustovnice čínská

  Dobrý den.

  Mám dotaz. V minulosti jsem koupil v nějakém zahradnictví Kustovnici čínskou. Z nějakého důvodu kvete malými fialovými květy koncem září. V čem je chyba? děkuji za odpověď.


  Stanislav Zbranek


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů