Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Chemické přípravky na ochranu rostlin prodáváme v našem zahradnictví

Chemické přípravky na ochranu rostlin prodáváme v našem zahradnictvíVegetační období rostlin je v plném proudu a snimi přicházejí i choroby a škudci našich rostlin. Nejvíce je potřeba ošetřovat ovocné stromy, okrasné dřeviny a drobné ovoce.

Chemická ochrana rostlin, zahradnictví StudenecProdej chemických prostředků na ochranu rostlin

Proto nabízíme na prodej v našem zahradnictví ve Studenci u Třebíče kompletní sortiment chemických přípravků na ochranu rostlin před škůdci, houbami, plísněmi a nemocemi rostlin.

BIO přípravky na ochranu rostlin

Prodáváme i široký sortiment BIO přípravků. Tyto BIO přípravků je možné aplikovat ina rostliny se zralými plody, které je možné bez problémů ihned konzumovat.Přijďte se poradit a nakoupit gemické přípravky na ošetření a ochranu rostlin.

Přijďte si knám do zahradnictví vybrat  chemické přípravky na ochranu vašich rostlin. Poradíme vám s výběrem a dávkováním prostředků tak aby jsme vám pomohlizachránit vaši úrodu ovoce a nebo krásnou zdravou okrasnou zahradu nebo balkń bez škůdců.

Zahradnictví Studenec u Třebíče – pracovní doba

Pondělí až pátek otevřeno   08.00 – 17.00 hodin
Sobota otevřeno                  08.00 – 12.00 hodin

Zahradnictví Studenec u Třebíče  - kontakty

Informace o nabídce a další dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 606 089 530 nebo psát na email  info@zahradnictvi-studenec.cz . Rádi vám odpovíme a poradíme.

Chemická ochrana rostlin, zahradnictví Studenec Chemická ochrana rostlin, zahradnictví Studenec Chemická ochrana rostlin, zahradnictví Studenec 7.jpg


Komentáře


  • 31. 5. 2019 6:24
    hála jiří
    ochrana vinné révy

    sháním magus 200 sc, omite570 ew, sanmite 20 wp. přestali se prý vyrábět,je místo toho nějaká náhrada HÁLA


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů