Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Naše nabídka

Naše nabídka

V našem zahradnictví ve Studenci u Třebíče si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních druhů a odrůd ovocných  i okrasných stromů a keřů, solitérních dřevin, trvalek, bylin a balkónových rostlin.

Hnojiva v hobby i velko balení. Hnůj granulovaný od 3 kg do 50 kg.

Přípravky na ochranu rostlin jak v malobalení, tak i v profi balení pro uživatele s osvědčením o způsobilosti se zacházením s chemickými přípravky.

Pěstitelům rostlin v BIO kvalitě rádi nabídneme přípravky pro pěstování rostlin bez chemie, včetně organických hnojiv, např. hnůj granulovaný od 3 kg do 50 kg.

Dále Vám nabídneme zahradnické nářadí, květináče, neviditelný obrubník, substráty, kůru, štěpky, rašelinu, zahradní doplňky a součásti zavlažovacích systémů. Všichni naši zaměstnanci v zahradnictví Vám ochotně a odborně poradí ohledně výsadby a pěstování rostlin, popřípadě o ochraně rostlin proti škůdcům a chorobám.

Tyto webové stránky NEJSOU e-shop, fotografie jsou pouze ilustrativní, sortiment nemusí odpovídat skutečnosti. Informace o dostupnosti jednotlivých druhů a kultivarů na tel. čísle +420 606 089 530 nebo navštivte naše Zahradnictví ve Studenci u Třebíče osobně a určitě neodejdete s prázdnou!

 

 

 Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů