Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej vzrostlých a nadstandardně vzrostlých stromů a keřů

Prodej vzrostlých a nadstandardně vzrostlých stromů a keřůvzrostlé a nadstandardně vzrostlé dřeviny, stromy a keřeVzhledem k velmi dobrým dlouhodobým  vztahům se zahrdnickými firmami a zahradnickými školkami   umíme zajistit prodej nadstandardně vzrostlých dřevin / stromů a keřů/ včetně dopravy na místo výsadby a odbornou výsadbu samotnou.

Vzrostlé dřeviny – stromy a keře

Vaše požadavky na vzrostlé a nadstandardně vzrostlé převážně okrasné dřeviny / stromy i keře/ je nejvhodnější osobně projednat s panem Valachem, vedoucím našeho zahradnictví ve Studenci. Může vám doporučit druh dřeviny podle toho jaké podmínky máte v místech kam by jste chtěli vzrostlý strom nebo keř osadit. Poradí s péčí o dřeviny a pokud máte již dřeviny vybrané upřesní s vámi podmínky objednávky a termín dodání popřípadě výsadby.

Projekty zahrad a zelených ploch, vzrostlé stromy a keře

Zpracováváme i návrhy a projekty zahrad, parků  a zelených ploch s možností zakomponovat do nich klasických , ale i nadstandardně  vzrostlých dřevin / stromy a keře/ a dalších rostlin včetně výsadby zatravněných ploch a založení skalek.
Bližší informace o možnosti vytvořit návrh a popřípadě i projekt zahrady, parku, zelené plochy nebo k výsadbě vzrostlých nebo nadstandardně vzrostlých stromů a keřů vám poskytně osobě p.Valach popřípadě p.Lukeš přímo v areálu zahradnictví mezi vlakovým nádražím Studenec a čerpací stanicí UNOCORN, můžete také volat na telefonní číslo +420 602 563 887 / p.Lukeš /, +420 606 089 530 / p.Valach / nebo pište na email info@zahradnictvi-studenec.cz

Vzrostlé stromy a keře v našem zahradnictví ve Studenci u Třebíče

Některé vzrostlé stromy a keře máme jako ukázku v průběhu celého roku v areálu našeho zahradnictví ve Studenci / u nádraží ČD /. Přijďte si je prohlédnout a vybrat si z vystavených rostlin popřípadě z nabídkových listů a katalogů vzrostlé dřeviny dle vašich představ.

Novinky z našeho zahradnictví  Studenec do vašeho emailu

Pokud chete získávat informace z našeho zahradnictví automaticky bez toho aby jste museli navštěvovat naše stránky, přihlaste se k odběru našich aktualit. Automaticky vždy když přidáme aktualitu do našeho webu příjde vám také na váš email. Z odběru aktualit se můžete kdykoliv odhlásit.

Přijďte do našeho zahradnictví  a vyberte si rostliny, hnojiva, chemické prostředky k ochraně rostlin, zahradní nářadí, zavlažovací systémy a například i pečící grilovací kameny.

vzrostlé dřeviny, stromy a keře vzrostlé dřeviny, stromy a keře vzrostlé dřeviny, stromy a keře

vzrostlé dřeviny, stromy a keře vzrostlé dřeviny, stromy a keře vzrostlé dřeviny, stromy a keře


Komentáře


 • 6. 7. 2019 18:21
  LUDMILA ČECHMÁNKOVÁ
  DOTAZ

  Dobrý den!
  Je u vás možnost koupi stromu Ořechu tzv. papiřák...? děkuji za odpověd ČECHMÁNKOVÁ


 • 27. 3. 2020 23:52
  Kopcová Irena
  DOTAZ

  Prosím, v jaké ceně je tvarovaný ornamentální strom (zahradní bonsai) na druhém obrázku?
  Děkuji za odpověď.


 • 16. 5. 2020 10:38
  richard balous
  Kaštany

  Dobrý den, rád bych vysadil kaštanovou alej cca 14 - 16 stromů, už poněkud větších. Můžete prosím nabídnout? Děkuji, Balous


 • 22. 2. 2021 13:50
  Jiri Plasil
  Vzrostlé stromy na živý plot

  Muzete mi nabidnout druh popr.cenu nemam vůbec predstavu dopravu jsem mozna schopen zajisti sam. Jadna se o lokalitu Náchodsko Bohuslavice nad Metuji..
  S pozdravem Jiří Plašil 606634291


 • 26. 11. 2021 0:16
  Kovářová Kateřina
  Vánoční strom

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máte v nabídce i vzrostlejší kavkazskou jedli vhodnou k výsadbě jako vánoční strom .Také by mě zajímala cena, předpokládaná výška stromu cca 4 m. Děkuji Kovářová