Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O zahradnictví

 O zahradnictví ve Studenci u Třebíče

Naše nové Zahradnictví ve Studenci u Třebíče vzniklo jako dceřiná společnost firmy ZAHRADNICKÉ ÚPRAVY s.r.o., kterou mnozí znají jako špičku mezi realizačními firmami v oboru návrhů a realizace zelených ploch, sadových a zahradnických úprav.  

Naše návrhy a realizace zelených ploch sadů a zahrad naleznete po celé republice. Všude s velmi kladnými referencemi.

Zahradnictví Studenec u Třebíče

Naše nové Zahradnictví najdete u vlakového nádraží Studenec, zhruba 15 km od středu města Třebíč a 7 km od města Náměšť nad Oslavou při silnici první třídy č. 23 vedle čerpací stanice Unicorn Studenec a prodejce zemědělské techniky John Deere. Souřadnice pro navigaci 49°13'9.072"N, 16°4'21.994"E.

Díky návaznosti na mateřskou firmu Zahradnické úpravy s.r.o. máme velmi dobré kontakty na významné a prověřené dodavatele rostlin v České republice. To je zárukou dostatečných zásob a kvalitních a zdravých rostlin, které nabízíme v našem zahradnictví ve Studenci u Třebíče.

Pro náročné zákazníky jsme schopni na objednávku zajistit speciální rostlinný materiál ve špičkové kvalitě. Téměř bez omezení co se týká druhu, velikosti, vzrůstu a množství kusů okrasných, ovocných keřů a stromů.

Zahradnictví Studenec u Třebíče Zahradnictví Studenec u Třebíče

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů