Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O zahradnictví

O zahradnictví ve Studenci u Třebíče

Zahradnictví Studenec u Třebíče vzniklo jako dceřiná společnost firmy ZAHRADNICKÉ ÚPRAVY s.r.o., kterou mnozí znají jako špičku mezi realizačními firmami v oboru návrhů a realizace zelených ploch, sadových a zahradnických úprav. Návrhy a realizace zelených ploch, zahrad a parků nalezenete po celé republice, vždy s velmi kladnými referencemi. 

 

Zahradnictví Studenec u Třebíče

Zahradnictví najdete u vlakového nádraží Studenec, zhruba 15 km od středu města Třebíč a 7 km od města Náměšť nad Oslavou při silnici č. I/23 , v blízkosti čerpací sanic Unicorn Studenec a prodejce zemědělské techniky John Deer - souřadnice pro navigaci 49°13'9.072"N, 16°4'21.994"E.

Díky návaznosti na mateřskou firmu Zahradnické úpravy s.r.o. máme velmi dobré kontakty na významné a prověřené dodavatele rostlin. V Zahradnictví Studenec najdete pouze kvalitní a zdravé rostliny především od dodavatelů z České republiky.

Pro náročné zákazníky jsme schopni na objednávku zajistit speciální rostlinný materiál ve špičkové kvalitě. Téměř bez omezení co se týká druhu, velikosti, vzrůstu a množství kusů okrasných dřevin, ovocných keřů a stromů.

Zahradnictví Studenec u Třebíče Zahradnictví Studenec u Třebíče