Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej vřesů a vřesovců

Prodej vřesů a vřesovcůDatum konání:
13.9.2018

Prodáváme širokou škálu vřesů a vřesovců. Přichází podzim a v tomto období oživí naši skalku, balkón, ale i hrob některá z barevných variant vřesu nebo vřesovců. Přijďte si k nám vybrat z bohaté nabídky druhů i barev vřesů a vřesovců.

Vřesy a vřesovce

Vřesy a vřesovce patří mezi rostliny které, potřebují kyselou půdu a kvetou od konce léta až do pozdního podzimu. Jsou vhodné do skalek, zahrad, truhlíků s podzimním aranžmá nebo také na hroby právě v podzimním období dušiček. V posledním období je také populární zakládání vřesovišť, která na podzim hýří barvami a vypadají velmi krásně.

Prodej vřesu a vřesovců v našem zahradnictví

Přijďte si do našeho zahradnictví vybrat vřesy nebo včesovce do vaší zahrádky, skalky, vřesoviště nebo na podzimní aranžmá do truhlíku na okno. Nezapomínejme ani na svátek dušiček a podzimní květinovou výzdobu hrobů. Vřesy se pro tento případ s chryzantémami ideálně hodí.
Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých druhů vřesu a vřesovců. Poradíme jak je správně pěstovat a ošetřovat aby se vám správně a co nejvíce rozrůstali a na podzim maximálně kvetli. Těšíme se na Vaši návštěvu.

kolektiv zahradnictví ve Studenci u Třebíče

Chcete mít aktuální informace o novinkách v našem zahradnictví

Přihlaste se k odběru aktualit z našeho webu a vždy když přidáme aktuální nabídku / aktualitu/ na náš web, přijde vám tato informace na váš email. přihlásit se můžete zde: přihláška k odběru aktualit zahradnictví Studenec

 

Vřesy, ozdoba skalek i hrobů Vřesy, ozdoba skalek i hrobů Vřesy, ozdoba skalek i hrobů   
Vřesy, ozdoba skalek i hrobů Vřesy, ozdoba skalek i hrobů Vřesy, ozdoba skalek i hrobů
Vřesy, ozdoba skalek i hrobů Vřesy, ozdoba skalek i hrobů Vřesy, ozdoba skalek i hrobů


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů