Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej ovocných stromků zahájíme 13.října

Prodej ovocných stromků zahájíme 13.říjnaDatum konání:
1.9.2018

prodej ovocných stromkůLetošní podzimní prodej ovocných stromků zahájíme 13. října. Již nyní si však můžete objednat a rezervovat ovocné stromy vybraných odrůd.
Po 13. říjnu si je pouze vyzvednete a zasázíte na zahradě.

O víkendu sobota a neděle 13. a 14.října budeme mít otevřeno oba dna od 08.00 do 17.00 hodin. Přijďte si koupit ovocné stromky do vaší zahrádky.

Objednávky a prodej ovocných stromů

Objednávky a rezervace odrůd ovocných stromů můžete udělat osobně v našem zahradnictví mezi vlakovým nádražím Studenec a čerpací stanicí Unicorn nebo na telefonním čísle +420 606 089 530 / Petr Valach/.
Pro letošní podzimní prodej ovocných stromů jsme pro vás připravili bohatý sortiment odrůd všech ovocných stromů. Každý si vyberete . Dovezeme pro vás od prověřených dodavatelů nejenom klasické vyzkoušené odrůdy, ale i novinky. V nabídce budeme mít i né zcela běžné druhy ovoce a drobného ovoce. takže u nás koupíte klasické jabloně, hrušně, slivoně, třešně, ale i moruše, aronie, rakytníky, kiwi,fikovníky, muchovník a řadu dalších ovocných stromů a druhů drobného ovoce.

Prodej ovocných stromků zahajujeme 13.října

Přijďte si vybrat přímo do zahradnictví po tomto termínu nebo si ovocné stromky objednejte již nyní a po 13.říjnu si je pouze vyzvednete.

těšíme se na vaši návštěvu

kolektiv zahradnictví Studenec..

Chcete mít aktuální informace o novinkách v našem zahradnictví

Přihlaste se k odběru aktualit z našeho webu a vždy když přidáme aktuální nabídku / aktualitu/ na náš web, přijde vám tato informace na váš email. přihlásit se můžete zde: přihláška k odběru aktualit zahradnictví Studenec

Jabloně plné červených jablek Červené hrušky Slivoně, švestky
prodej stromků, Ořešák královský – vlašský Jeřabiny jedlé sladkoplodé červené Slivoně mirabelky červené

Prodej ovocných stromků Prodej ovocných stromků Prodej ovocných stromků