Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej ovocných stromků zahájíme 13.října

Prodej ovocných stromků zahájíme 13.říjnaDatum konání:
1.9.2018

prodej ovocných stromkůLetošní podzimní prodej ovocných stromků zahájíme 13. října. Již nyní si však můžete objednat a rezervovat ovocné stromy vybraných odrůd.
Po 13. říjnu si je pouze vyzvednete a zasázíte na zahradě.

O víkendu sobota a neděle 13. a 14.října budeme mít otevřeno oba dna od 08.00 do 17.00 hodin. Přijďte si koupit ovocné stromky do vaší zahrádky.

Objednávky a prodej ovocných stromů

Objednávky a rezervace odrůd ovocných stromů můžete udělat osobně v našem zahradnictví mezi vlakovým nádražím Studenec a čerpací stanicí Unicorn nebo na telefonním čísle +420 606 089 530 / Petr Valach/.
Pro letošní podzimní prodej ovocných stromů jsme pro vás připravili bohatý sortiment odrůd všech ovocných stromů. Každý si vyberete . Dovezeme pro vás od prověřených dodavatelů nejenom klasické vyzkoušené odrůdy, ale i novinky. V nabídce budeme mít i né zcela běžné druhy ovoce a drobného ovoce. takže u nás koupíte klasické jabloně, hrušně, slivoně, třešně, ale i moruše, aronie, rakytníky, kiwi,fikovníky, muchovník a řadu dalších ovocných stromů a druhů drobného ovoce.

Prodej ovocných stromků zahajujeme 13.října

Přijďte si vybrat přímo do zahradnictví po tomto termínu nebo si ovocné stromky objednejte již nyní a po 13.říjnu si je pouze vyzvednete.

těšíme se na vaši návštěvu

kolektiv zahradnictví Studenec..

Chcete mít aktuální informace o novinkách v našem zahradnictví

Přihlaste se k odběru aktualit z našeho webu a vždy když přidáme aktuální nabídku / aktualitu/ na náš web, přijde vám tato informace na váš email. přihlásit se můžete zde: přihláška k odběru aktualit zahradnictví Studenec

Jabloně plné červených jablek Červené hrušky Slivoně, švestky
prodej stromků, Ořešák královský – vlašský Jeřabiny jedlé sladkoplodé červené Slivoně mirabelky červené

Prodej ovocných stromků Prodej ovocných stromků Prodej ovocných stromků


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů