Vyhledat v katalogu

Drobné ovoce

Prodej drobného ovoce

Prodej mini kiwi, zahradnictví Studenec .jpgV našem zahradnictví prodáváme kompletní sortiment drobného ovoce ve variantách na zahradu, balkón, terasu nebo lodžii. Vyberete si u nás z klasických druhů drobného ovoce jako je rybíz, angrešt, jahody, maliny a ostružiny, ale také z novějších  druhů, jako jsou aronie/černý jeřáb, kiwi, borůvky, brusinky a další. U všech těchto druhů drobného ovoce máme vždy několik druhů, aby jste si mohli vybrat podle typu vaší zahrady a množství slunečního svitu.

Přijďte si do našeho zahradnictví vybrat drobné ovoce, při prodeji vám poradíme a doporučíme druhy a odrůdy které se budou hodit přesně pro vaši zahradu.

Drobné ovoce v naší zahradce

Význam drobného ovoce v zahradě je nezastupitelný, díky velké druhové skladbě jej můžeme konzumovat už od jara - jahody, zimolez kamčatský – Lonicera kamtchatika.

V létě nás osvěží plody moruše, pozdní jahody, maliny, rybíz, ostružiny, angrešty.

Koncem léta a začátkem podzimu přibudou kanadské borůvky, brusinky, kiwi, vinná réva, pozdní odrůdy rybízu, remontantní maliny.

V drobném ovoci je spousta vitamínu, minerálních látek. Lze jej zavařovat, mrazit, sušit, použít na marmelády, šťávy.

V našem Zahradnictví Studenec Vám nabízíme sortiment od raných odrůd, až po pozdní (podzimní) sortiment prověřené kvality.


Zobrazeno 1 - 21 položek z 53
Zobrazeno 1 - 21 položek z 53