Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > animace > Vánoční přání a PF 2019

Vánoční přání a PF 2019Milí zákazníci, vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vám popřáli příjemné prožití vánočních svátků a plno radostných a úspěšných dnů v nadcházejícím roce.

Celý tým Zahradnictví Studenec se těší na další spolupráci v roce 2019.

 

Zahradnictví Studenec má za sebou první sezónu, která pro nás byla neuvěřitelná. Poznali jsme spoustu nových dodavatelů, vytvořili si stálé zákazníky a slyšeli mnoho názorů na naši práci… Jsou lidé, kteří naše zahradnictví navštěvují pravidelně, jiní je mají v povědomí a ti další se o něm teprve dovídají. Vidíme, jak postupně stoupá dojezdová vzdálenost našich zákazníků a to nás velmi těší. Vybudovat prosperující a fungující firmu nejde ze dne na den. Proto stále pracujeme, stále vymýšlíme a stále hledáme to nejvhodnější zboží pro Vás. Už nyní se nám honí hlavou spoustu nápadů na rok 2019, tak doufáme, že nás budete i nadále podporovat a projevovat přízeň. Děkujeme Vám!

Budeme velmi rádi za Vaše poznámky, pochvaly či připomínky. Každý názor nás zajímá a posouvá v našem snažení dál. Chceme vybudovat a provozovat zahradnictví, kde si každý najde své, kde se každý bude cítit dobře.

PF 2019 Zahradnictví Studenec u Třebíče

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.