Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahradnictví ve Studenci u Třebíče OTEVŘENO

Zahradnictví ve Studenci u Třebíče OTEVŘENOV sobotu 14.4.2118 jsme slavnostně a velmi úspěšně otevřeli naše nové zahradnictví ve Studenci u Třebíče, u vlakového nádraží.

Slavnostní otevření zahradnictví ve Studenci

Při sobotním a nedělním slavnostním otevření našeho zahradnictví čekalo na návštěvníky překvapení, koláčky pro dospělé a skákací nafukovací hrad pro děti. Návštěvníků bylo v našem zahradnictví v tyto dny mnoho, víc než jsme očekávali. Tento zájem nás těší a doufáme, že zůstane i nadále tak vysoký.

Pravidelně doplňujeme nabídku rostlin v zahradnictví

Pravidelně doplňujeme množství a sortiment rostlin i dalšího zboží v našem zahradnictví. A to s ohledem na zájem zákazníků a roční období.

Kde najdete naše zahradnictví Studenec

Protože nám často volají zákazníci, že nás nemohou ve Studenci /vesnici/ najít ještě jednou připomínáme:

Naše zahradnictví je u vlakového nádraží Studenec u Třebíče. Pokud pojedete po hlavní silnici od Třebíče odbočíte u benzinové čerpací stanice Unicorn Studenec doleva před areálem firmy John deere / prodej traktorů a zemědělské techniky/ a po 100 metrech budete stát přímo před našim zahradnictvím.
Souřadnice pro navigaci jsou : 49°13'9.072"N, 16°4'21.994"E

Pokud pojedete od Náměště nad Oslavou odbočíte u benzinové pumpy Unicorn doprava za areálem John deere.

Otvírací doba zahradnictví Studenec u Třebíče

Naše zahradnictví ve Studenci u Třebíče bude pro vás otevřeno:

- v pracovní dny v době od 08.00 do 17.00 hodin
- v sobotu v době od 08.00 do 12.00 hod.

Kontakt na zahradnictví a pana Petra Valacha

Zahradnictví vede zkušený a zapálený odborník p. Petr Valach se kterým jste se mohli ještě v loňském roce setkávat v zahradnictví v Třebíči na ulici Spojovací. Od letošního roku vede naše zahradnictví a bude vám denně k dispozici.

Pokud nám budete chtít volat využijte telefonní číslo +420 606 089 530, na email nám můžete psát na adresu info@zahradnictvi-studenec.cz

Těšíme se na vaší návštěvu

Kolektiv zahradnictví Studenec.

zahradnictví Studenec u třebíče 1.jpgzahradnictví Studenec u třebíče 2.jpgzahradnictví Studenec u třebíče 3.jpgzahradnictví Studenec u třebíče 5.jpg