Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahradnický substrát a mulčovací kůra za super cenu

Zahradnický substrát a mulčovací kůra za super cenuV našem zahradnictví ve Studenci zahradnický substrát a mulčovací kůru v 60 l balení za SUPER cenu.

Rašelina a zahradní substrát, Zahradnictví Studenec 1.jpgPokud navštívíte naše zahradnictví ve Studenci u vlakového nádraží, vedle čerpací stanice Unicorn a prodejce zemědělské techniky John Deere můžete si nakoupit kromě rostlinek také mulčovací kůru a univerzální zahradnický substrát v 60 l balení za super cenu.

Mulčovací kůra a zahradní substrát univerzál za super cenu

Mulčovací kůru  v 60 l balení u nás koupíte za 59,-Kč a univerzální zahradní substrát také v 60 l balení za pouhých 79,-Kč. Využijte tuto zajímavou akci a nakupte si v našem zahradnictví mulčovací kůru nebo zahradní substrát.

Zahradnictví Studenec , nabídka rostlin

Nyní si u nás můžete nakoupit i rostliny a květiny do vaší zahrádky nebo na balkón. Máme široký sortiment  ovocných stromů, angreštů, rybízů, jahod, borůvek, ale i takové specialitky jako jsou stromové  moruše a další. Také máme bohatý sortiment bylinek, balkónovek, okrasných keřů a stromů. Nakoupíte u nás také hnojiva, substráty a postřiky.

Navštivte naše nově otevřené zahradnictví a vyberte si z naší široké nabídky rostlin i doplňkového sortimentu zboží pro zahradníky a zahrádkáře.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů