Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej drobného ovoce vrcholí

Prodej drobného ovoce vrcholíV současné době vrcholí prodej drobného ovoce jako jsou jahody, maliny,ostružiny, borůvky, rybízy, angrešty, jeřabiny, moruše, rakytník, kiwi, fíky a další. Přijďte si vybrat do našeho zahradnictví ve Studenci u Třebíče.

Prodej drobného ovoce, zahradnictví Studenec u TřebíčeProdej drobného ovoce, zahradnictví Studenec u Třebíče

Můžete vybírat ze  široké nabídky odrůd.
drobné ovoce je v současnosti nejžádanějším zbožím v našem zahradnictví. Mnoho našich zákazníků si již zvyklo na angrešty, rybíz a jahody, nebo maliny z vlastní zahrádky. A chtějí si  nasázet a ochutnat i další  drobné ovoce jako jsou například borůvky, ostružiny, rakytník, černé a červené jeřabiny, moruše nebo dokonce kiwi nebo fiky.
Všechno toto drobné ovoce je u nás v prodeji a můžete si vždy vybrad z několika odrůd.

Prodej drobného ovoce – poradíme

Při prodeji drobného ovoce vám vždy poradíme a doporučíme místo kam rostliny vysadit, jak se o ně starat / stříhat, přihnojovat, zavlažovat.../ a také upozorníme na specifikace pěstování jednotlivých druhů drobného ovoce.

Pravidelně doplňujeme zboží takže je každý den z čeho vybírat. Přij´dte do našeho zahradnictví u vlakového nádraží ve Studenci u Třebíče. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pracovní doba zahradnictví u Třebíče

Pondělí až pátek  08.00 – 17.00 hodin
sobota          08.00 – 12.00 hodin

Prodej drobného ovoce, zahradnictví Studenec u Třebíče Prodej drobného ovoce, zahradnictví Studenec u Třebíče Prodej drobného ovoce, zahradnictví Studenec u Třebíče


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů