Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Je tu, konečně je tu - JARO!

Je tu, konečně je tu - JARO!Dopřejtě vaší zahradě péči, jistě se vám odvděčí!

Trávníku dopřejte vertikutaci, pečlivě stařinu shrabejte a poté nezapomeňte na hnojení (NPK, Cererit či speciální hnojivo určené pro trávníkové plochy) a vydatnou zálivku.

Nezapomeňte ani na péči o ostatní rostliny - věnujte se řezu, vyhrabání listí, odzimování a samozřejmě i hnojení. Vhodná jsou hnojiva minerální, která se těší největší oblibě, jejich předností je snadná aplikace - tedy jednoduchý pohoz kolem rostlin. Jejich účinek je pozvolnější, některé blahodárně působí na rostlinu až několik měsíců - Osmocote, Horticote. Lze použít i hnojiva organická, jejichž popularita je na vzestupu, jsou to hnojiva, která dodávají půdě potřebné organické látky, zlepšují její strukturu a příznivě působí na kořenový systém - mezi nejpoužívanější patří koňský a kravský hnůj či  rohovina.

V Zahradnictví Studenec nabízíme i vše ostatní, co si jarní zahrada žádá. U nás si vyberete ze širokého sortimentu balkónovek, letniček, skalniček, jarních trvalek či okrasných trav. Samozřejmostí jsou okrasné keře, jehličnaté solitéry i vzrostlé stromy. Novinkou je mrazuvzdorná keramika o velkých průměrech, nářadí Felco či velký výběr citrusů.

Otevírací doba:

Po - Pá:    8.00 - 17.00 hod.

So:           8.00 - 12.00 hod. (otevřeno i na BÍLOU SOBOTU 3. 4. 2021)

Svátky:    VELKÝ PÁTEK 1. 4. 2021 a VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ 5. 4. 2021 bude zahradnictví ZAVŘENO.