Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nářadí FELCO a postřikovače MESTO

Nářadí FELCO a postřikovače MESTORádi bychom vám představili novinky v sortimentu Zahradnictví Studenec:

 

Švýcarské nářadí FELCO klade důraz na mimořádnou funkčnost, je vyrobeno za použití vysoce kvalitních materiálů, ty zaručují výkonnost a preciznost ve zpracování všech komponentů.

Firma FELCO nabízí jednoruční nůžky pro praváky i leváky, pro malou i velkou ruku, obouruční nůžky pro střih větví až o průměru 40 mm, pilky pro řez tahem - zavírací nebo s pouzdrem, nože s doživotní zárukou, ochranné pracovní pomůcky a další příslušenství, jako jsou brousky, pouzdra, spreje pro rozpouštění pryskyřice a maziva pro domácí údržbu.

Každý zájemce u nás dostane katalog výrobků, kde jsou popsány nejen veškeré výrobky, ale i jejich údržba.

Proč právě FELCO ??

  • možnost nákupu veškerých náhradních dílů
  • broušení nůžek zdarma v rámi FELCO DNE v Zahradnictví Studenec
  • kované hliníkové rukojeti s doživotní zárukou

 

Zahradní program značky MESTO zajišťuje efetivní a úspornou aplikaci přípravků na ochranu rostlin. Posktřikovače vyrobené v Německu nabízí širokou škálu příslušenství a náhradní díly, které jsou jednoduše dostupné.

MESTO nabízí ruční rozpračovače, tlakové postřikovače do 3 barů a postřikovače zádové.
Ruční tlakové rozprašovače a tlakové postřikovače jsou ideální pro domov, balkón nebo terasu. V nabídce je i postřikovač otočitelný o 360°. Tvar nádob je ergonomický, nádoby jsou lehké, vyrobené z kvalitních plastů. Všechny tlakové postřikovače jsou vybaveny nastavitelnou tryskou -  od tlakového paprsku pro cílenou aplikaci až po mlhu. 

Tlakové postřikovače s tlakem 3 bary - natlakování zajistí práci po delší čas bez únavy, postřikovač je vybaven praktickým popruhem pro pohodlné nošení, objem nádoby je od 3 l - je tedy idální pro malé a střední zahrady. Všechny tlakové postřikovače je možné dovybavit prodloužením, trysky jsou mosazné.

Zádové postřikovače s tlakem 6 barů využijete ve velkých zahradách, sadech, vinohradech či v zeleninových výsadbách. Zádové postřikovače nabízí zajímavé praktické detaily a možnost prodloužení mosazené postřikovací trubky.

 

V rámci JARNÍHO VÍKENDU v Zahradnictví Studenec nabídneme prezentaci vybraných produktů značky FELCO a MESTO - těšit se můžete na zajímavé akce, praktické rady k úžívání i rady ohledně údržby - NEZAPOMEŇTE -  prezentace produktů FELCO a MESTO v sobotu 9. dubna, 8.00 - 17.00 hod.